Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyetem mellett részmunk...

Lehet egyetem mellett részmunkaidős tanári állást vállalni?

Figyelt kérdés
Elvileg egyházi és magániskolák úgy is foglalkoztatják az egyetemistákat részmunkaidőben, hogy közben még tanulói jogviszonyuk van, nincs meg a diplomájuk. Konkrét példáról is tudok, tehát tényleg van ilyen, de nem sok információt találtam róla. Ti mit tudtok erről? Esetleg valaki, aki konkrétan így dolgozik egyetem mellett?

2016. okt. 6. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értve lehet, hogy van-e erre valami szabályzás, vagy az időbe belefér-e?

Szabály nincs rá, akár teljes munkaidős állást is vállalhatsz, az időről pedig az dönt, hogy Te mennyire vagy terhelhető, illetve hogy sikerül összeállítani az órarendet.

2016. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmit szerettem volna tudni. Nagyon jó lehetőségnek tűnik, erősen gondolkodok rajta, csak előtte szerettem volna információt gyűjteni.
2016. okt. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!