Egyetem munka mellett?

Figyelt kérdés

Mennyire megoldható,hogy az óráimon részt vegyek,ha most kezdek új munkahelyen?

Levelezőre jelentkeztem,hogy tudjak rendesen dolgozni,de az órarendem elég rosszul jött össze,és 12 munkanapot is igénybe venne a suli félévente.

Szerintetek ez belefér?

Ti hogy oldjátok meg?



2016. szept. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Most erre milyen választ vársz? Nem tudhatjuk, neked milyen munkád van.

Emellett nyilván volt már példa a történelem során arra, hogy valaki munka mellett elvégezzen egy levelezőszakot, különben nem lenne sok értelme.

2016. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felvettek, és órarended is van, hát próbáld meg. Legföljebb ha látod, hogy nem megy, otthagyod, és később átgondolod hogyan tovább. Levelezőt alapból azért választanak, mert dolgoznak mellette, így hát elég sok embernek sikerült már, de azért kevesebb szabadidő lesz mellette, mint nappalin.
2016. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy oldom meg, hogy egyrészt szemben van a suli a munkahelyemmel, tehát utazni nem sokat kell, másrészt ha túlóráim vannak (márpedig azok vannak), akkor lecsúsztathatok akár egész napokat is, így nem kell szabit kivennem.
2016. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!