Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki aki első éves egyetemis...

Valaki aki első éves egyetemistaként rosszul teljesített majd teljesen felzárkózott, talán átlag felett is lett?

Figyelt kérdés
Ugye első évben dől el,hogy valaki odavaló vagy sem,nade mi van ha később szedi magát össze és akár túlszárnyalja önmagát? Ilyen esetek érdekelnek

2016. okt. 8. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam - osztatlan képzésben. Először is épphogy átcsúsztam az alkalmasságin. Első félévben 3as voltam, második félévben alig tudtam megcsinálni a tárgyaimat. Még a másodév is döcögős volt, de miután szakosodtunk, már 4-5 voltam, különféle extra munkákba csatlakoztam, diplomadíjat kaptam, stb:))

Első évben egy csomó olyan alapozó tárgy van, aminek a szakma gyakorlati részéhez semmi köze, tényleg arra jó, hogy "megszórja" az embereket, épp csak túl kell élni őket.

2016. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló voltam. Jó, nem volt akkora tragédia, mert minden tárgyam meglett, de voltak "éppen-éppen" átmenő jegyeim is. Viszont pont első félév végére felvettem a ritmust és onnan a jobbak közé tartoztam. Nekem azzal volt nehézségem, hogy időben elkezdjem csinálni a beadandókat, illetve gyakoroljak folyamatosan a ZHkra.
2016. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!