Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3,71-es átlag milyennek...

3,71-es átlag milyennek számít egyetem első félévében?

Figyelt kérdés
Jogász szak. Úgy érzem, hogy több is lett volna bennem. Minden vizsgám meglett elsőre.

2016. jan. 10. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes vagy! Majd a következő félév még jobb lesz!!
2016. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez jónak számít. Ha jól tudom első félévben van a római jog vizsga ami elég nehéz. Szóval jó.
2016. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen jó, nehogy negatívan állj hozzá, az is nagy szó, ha midnenből eksőre átmész, 3-as, 4-es jegyekkel. Csak így tovább, mjd belejössz és lesz ez jobb is.
2016. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!:)

Igen, volt római jog 1. Sajnos csak elégséges lett, mert annyira paráztam, hogy csúszni fogok. De tényleg összeszedem majd magam.

Bele kell rázódni!

2016. jan. 10. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Most nem akarok bunkó lenni, de valami vállveregetést vársz?

Ez több mint kevés információ!


Dolgozol mellette?

Vagy csak a suliba kell járnod?


Megvan a tanuláshoz minden feltétel?


Mert ha csak az egyetemre kell járnod, és esetleg a szüleid tartanak el, akkor nem nagy szám.

2016. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem várok vállveregetést, csupán megkérdeztem, hogy ez milyennek számít.

Ha jól látom, nem úgy lett feltéve a kérdés, hogy "Ugye, higy mekkora király vagyok, hogy 3,71-es átlagot értem el?"

Nem értem, hogy miért kell rosszindulatúnak lenni rögtön, ha az ember semmi hátsó szándék nélkül feltesz egy kérdést..

2016. jan. 10. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj az utolsóval, szép eredmény!
2016. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Ha csak dicséretet vártál, és más véleményt-hozzászólást nem fogadsz el, akkor nem ide kellett volna írnod.


Mindenki leírta a véleményét és kész.

2016. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8, nem is azzal volt bajom, hogy leírtad, hogy nem nagy teljesítmény, mert szerintem si így van, hanem az volt a problémám, hogy te flegmán kioktattál, hogy én csak vállveregetést várok és azért írtam ki a kérdést.

Komolyan nem értem, hogy miért kell rosszindulatúnak lenni...

2016. jan. 11. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagyok rosszindulatú, írtam is, hogy nem akarok bunkó lenni.


De ugye más az ha CSAK tanulnod kell, de ha mellette dolgozol (teljesen mindegy hogy hogyan) vagy nem átlagos életet élsz, (mindegy, hogy milyen módon), mert akkor tényleg fantasztikus a teljesítményed.


Nyilván te is látod, hogy ez a kérdés így kb. értelmetlen.


Nekem van olyan ismerősöm aki a jogi egyetem mellett tanult, a beteg anyukáját ápolta, volt aki az orvosira járt, és közel "cigány" körülmények között élt, és volt hogy ilyen, volt, hogy jobb eredményt értek el.


Én is az orvosin végeztem, de azt még könyvben sem írnám meg, hogy milyen körülmények között.


Volt hogy alig kaptam meg a 2-est, volt, hogy az évfolyam legjobbja lettem, de mégsem vágtam fel vele.

2016. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!