Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy "oktató" ki akar...

Ha egy "oktató" ki akar küldeni a teremből, továbbá az órára vissza nem akar engedni és én nem vagyok hajlandó kimenni mi lesz?

Figyelt kérdés

Leszögezem,nem magatartásbeli oka van a dolognak. Az oktató pedig azért van idézőjelben,mert nem a tanszék munkatársa,nem is tanít ott,csak gyakorlatot vezényel le egy tényleges oktatóval társként,viszont sajnos fontos szerepet tölt be az adott szakma szövetségében.

Egy óráról való kiküldés igazolatlannal járna,ami továbbá aláírás megtagadással,amit én sem tűrhetek el,mikor tulajdonképpen ott voltam.



#egyetem #panasz #teremből kiküldés
2016. okt. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csak csinaltal, hogy ezt a reakciot kivaltottad. Magadban keresd meg a hibat es valtoztass rajta.
2016. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak úgy nem szoktak senkit kiküldeni...
2016. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen meg főleg nem szokás.
2016. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nézzétek,a kérdésem arra irányult,hogy mennyire vagyok köteles engedelmeskedni annak,aki nem az intézmény oktatója és úgysem vizsgáztathat majd semmiből. Nem vagyok már gyerek,aki minden "felnőttnek" engedelmeskednie kell,csak ahol valami érdek áll fenn (vizsgajegy,ilyesmi...)
2016. okt. 8. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hallgatói kötelességeiddel törődj és ne legyél idióta az órákon. Oktat téged, így oktató, teljesen mindegy, hogy te minek akarod nevezni. Fölötted áll.
2016. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak az idióta jelzőt! Semmiféle magatartásbeli ok nem volt,mint már leírtam. Nem tudod hogy mi történt,de már ítélkezel is.
2016. okt. 8. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Leirom erthetobben: Utcarol besetalva nem lehet csak ugy egyetemen eloadast tartani. Fuggetlenul attol, hogy a tanszek munkatarsa-e vagy sem folotted all rangban. Meg egy sima vendeg oktatonak is jogaban all barkit kikuldeni az orarol meg akkor is ha csak egy szimpla orat ad az egesz ev soran.


De ha nekunk nem hiszel nezd meg az egyetem belso szabalyzatat ott biztos le van irva.

2016. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom (a tévedés jogát fenntartom!), hogy jogod van részt venni az órán. Magyarán elméletben nem kötelező kimenned.

Az már valóban más kérdés, hogy csak úgy poénból nem küldenek el senkit. Azt gondolom, hogy mindenkinek kellene rendelkeznie annyi önkritikával, hogy belássa, ezzel a viselkedéssel nemcsak az oktatót idegesíti, de a csoporttársait is hátráltatja a tanulásban.

Mi egyszer megcsináltuk azt, mikor egy csoporttársunk marháskodott, de elhagyni a termet nem votl hajlandó, egységesen felálltunk és megkértük, hogy akkor vagy fogja be a száját, vagy mi, a csoporttársai kérjük meg arra, hogy menjen el, mert zavar minket. Utána egy szava nem volt a gyereknek, lapított, mint sz a fűben...

Sem általános iskolában, sem gimnáziumban, sem OKJ-s képzésen, sem most egyetemen nem tapasztaltam sosem olyat, hogy valakit csak a szeme színéért, vagy a cipője miatt küldtek volna el.

2016. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké leírom,mert látom mindenki rögtön arra gondolt,hogy bontottam a rendet.:D A kérdésére nem tudtam megfelelően válaszolni és ez paprikázta fel. Azért a kiküldést enyhe túlzásnak érzem ez esetben.
2016. okt. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!