Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ZH-m lesz október 20-n és...

ZH-m lesz október 20-n és november 4-én, hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyikkel kezdjem a felkészülést, ami október 20-ra kell az rövidebb és egyszerűbb, ami november 4-re az nehezebb és hosszabb, viszont több mint 1 héttel később lesz a novemberi. Szerintetek? Ja és 1-2 hét elég felkészülésre egy 20-30 oldalas ZH-ra? Négyes, ötös jegyet akarok. :D
2016. okt. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a kettő összesen nincs 1 hèt tanulás. Akkor sem ha latinul van az a 30 oldal. Túlparázod.
2016. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges..:D
2016. okt. 9. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
13. Héten meg fogsz halni
2016. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért? Mi rosszat mondtam, amiből ezt szűrted le?
2016. okt. 9. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyankor nem havi 1 zh van, hanem napi 1-2
2016. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, vizsgaidőszak durva lesz, de most a kérdésemből azt szűrted le hogy rinyálok amiért tanulnom kell 2-3 ZH-ra? Csak arra voltam kíváncsi hogy ennyi idő alatt fel lehet-e készülni 2 ZH-ra, vagy 3-ra..
2016. okt. 9. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a vizsgaidőszakról beszélek. Az laza a 13. Héthez képest.


Vizsgaidőszakban van 6 heted, hogy elmond ugyanazt mint amit utolsó előtti héten leírtál.


Egyébként minden a képességeidtől függ. Van akinek 1 nap elég az 5öshöz, van akinek 5 nap is kevés a ketteshez

2016. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!