Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az 1956-os forradalomból kell...

Az 1956-os forradalomból kell írnom esszét a dolgozathoz a saját véleményem szerint. Kell: előzmény,28-a a fordulat napja, november 4. , és egy bezár rész. Bele kell képzelni magunkat az emberek helyébe?

Figyelt kérdés
Nagyon béna vagyok az esszé írásban. Sosem szoktam a "házi feladataimat" itt megoldatni másokkal, de ez nagyon fontos. Eddig előzményhez tudtam csak 1 mondatot írni. Ez lesz benne egy hét múlva a dolgozatban. :S

#történelem #1956 #október #forradalom napja #november 4
2014. máj. 6. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*bezáró rész :)
2014. máj. 6. 22:00
 2/5 anonim válasza:

Elkezdtem neked begépelni, de ezt átolvastam és tökéletes. Ebből már össze tudod szedni ami kell

[link]

2014. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húha...nagyon-nagyon köszönöm :)
2014. máj. 7. 16:21
 4/5 anonim válasza:
Nagyon szivesen :) jó is volt, h átfutottam. pont benne volt ma az érettségimbe :D
2014. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
haha:) :D
2014. máj. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!