Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válaszam nemzetközi...

Melyiket válaszam nemzetközi fuvarozói és logisztikai ügyintéző vagy környezetvédelmi technikus?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom akik valamelyik képzésel rendelkeznek .Melyikel könnyebb elhelyezkedni,várható fizetés..stb

2016. okt. 11. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A harmadikat. Akármi is az.
2016. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elárulnád mi alapján válaszoltad ezt?
2016. okt. 11. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A környezetvédelmi technikust javaslom az érdekesebb, hasznosabb szak és előnyös ha ilyen irányban tanulsz tovább később.

Elhelyezkedni egyikkel sem lehet, mert mindenhova diplomásokat keresnek.

2016. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát az nem jó hir.
2016. okt. 12. 07:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki fuvarozói munkára akar gyúrni 2016ban, az nagyon nincs képben a világ dolgaival kapcsolatban.


Az ügyintéző és a technikus sem rossz, de én egy normálisabb felsőoktatási képzést javasolnék, ha lehetőséged van rá. Ha nincs, akkor is inkább programozni tanulj.

2016. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a programozáshoz semmit se értek a fuvarozoi az szálitmànyozási ès logisztikai ügyintéző nem tudom míért emlékeztem fuvarozásra.Nyelvektudásnak(német,angol,lengyel) melyiknél lenne több haszna gondolom a logisztikánál.
2016. okt. 12. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!