Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar nyelv és irodalomból...

Magyar nyelv és irodalomból pótérettségizek hétfőn és nem tudom egyáltalán hogy hogyan kell érvelni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok arra hogy több oldalt (de akár egy oldalt is) írjak egy adott témáról és ugye ez a magyar érettségi írásbeli részén problémát jelent. Fogalmam sincs hogyan kell érvelni, az összehasonlító elemzéssel vagy verselemzéssel is ugyanez a helyzet, és nem tudom mitévő legyek. Akik már érettségiztek azoktól kérdezem hogy mégis miről lehet írni olyan sokat hogy elfogadható legyen(értelemszerűen a témában)? A 4 év alatt többször is írtam szintfelmérőt de akármilyen témát kaptam az érvelésnél legfeljebb fél oldalban mindent le tudtam írni róla és ugyebár az kevés volt tehát értékelhetetlennek számított, ugyanez volt a májusi érettségin is.

Valaki ha valami jó tanácsot vagy segítséget tud adni azt nagyon megköszönném.



2016. okt. 12. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!