Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki olyan...

Van itt olyan aki olyan magántanárhoz jár aki nem nyelvet vagy matekot tanít?

Figyelt kérdés
nekem a töri megy nagyon nehezen, egyszerűen képtelen vagyok megtanulni, és ezért gondoltam hogy végülis van olyan is hogy töri magántanár. viszont ilyenkor ez hogy megy? ott ül melletted míg megtanulod? vagy csak mégegyszer elmagyarázza?

2016. szept. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak nem sok értelme lenne, ha csak ott ülne, és nézné, hogy tanulsz. Magyaráz, aztán néha visszakérdez, hogy fenntartsa a figyelmedet.
2016. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van toribol, emelt erettsegire keszulunk. Hazit ad, es megbeszeljuk, amik nem mennek temak elmagyarazza.
2016. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és megtanítja aztán kikérdezi az anyagot? mert nekem úgy alapból a tanulással vannak bajaim, a törivel méginkább mert ott a magolással nem érek semmit, mert a dogákban neked kell csomó mindent összeraknod/kitalálnod. és nem tudom hogy ezzel a problémával érdemes-e. vagy úgy van hogy te megtanulod, és aztán az óráján meg kikérdezi?
2016. szept. 29. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát biztos lesz olyan ha már nagyon az alján vagy hogy elismételteti a leckét ha tényleg semmi nem marad meg.


Egy normális óra úgy nézne ki hogy elmondja neked még egyszer lassan, érthetően a dolgot kb mintha beszélgetnétek. Ha nem érted kérdezel. Majd írtok egy normális vázlatot és otthon már össze tudod kapcsolni. Olyan tanár a világon nincs aki megtaníttat veled valamit amit te nem akarsz tudni.


Pl elmondja a lényeget, leírjátok és az óra végén kikérdezi mire emlékszel kb és ez alapján otthon összerakhatod otthon.

Ha ez nem megy akkor visszamondod mint egy verset kb:)

2016. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!