Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehetne...

Milyen módszerrel lehetne extrém gyorsan tanulni?

Figyelt kérdés
90 oldalról van szó,kettesre kellene megtanulnom de sürget az idő és még dolgozok is mellette. Arra gondoltam,hogy kijegyzetelem a leglényegesebb dolgokat és reménykedek benne,hogy ez elég a ketteshez. Viszont rettenetesen maximalista vagyok és nem vagyok hozzászokva az egyetemen megkövetelt mennyiséghez,rosszul lőttem be az időt. 7 db nagyobb tételről van szó 10-20 oldalasok fejenként.( szinte csak magolni lehet az egészet sajnos). Hogy oldanátok meg a helyemben?
2016. okt. 12. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmetérkép technika, mnemonikák segítenek nekem ekkora mennyiségnél. Olvass utána. Nem csak a magolás létezik.
2016. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólásban írtak biztos módszerek, én is ajánlom, de evvel párhuzamosan megpróbálhatod a villámolvasás technikát, hátha neked beválik,az dupla . vagy semmit, ha beválik, akkor nyertél. Ha nem válik be, mellette még mindig ott vannak az előző által írt technikák.


Valamit továbbiak (ha tudsz legalább egy órát rászánni), remek és ésszerű, hétköznapi módszerek gyűjteménye az orvos kandidátus Domján Lászlótól, aki egyúttal az agykontroll technika magyarországi megteremtője; többek között ajánlja az előző által írtakat is, viszont számos más módszert is:


YOUTUBE PLAYLIST:

https://www.youtube.com/watch?v=K4y6SWF6SPw&list=PLNEhFrye0-..


1. rész

2. rész

3. rész


(Ne tévesszen meg a videócímek ELŐTTI számok, valszeg csak arra utalnak, h a korabeli VHS-ről hányas sorszámút választották ki youtube-ra.)

2016. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!