Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel tudnám...

Babcii kérdése:

Milyen módszerrel tudnám felállítani a hajamat punk taréjba? (kép a hajamról alul . A méret miatt )

Figyelt kérdés

[link]


stabil megoldás kellene ami kb ekkora hajat megtart !



#haj #punk #fodrászat #taréj #extrém tartós
2014. okt. 12. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én fodrász vagyok. Csináltam már punk hajat csajoknak. Először is én oldalt felnyíratnám a helyedben és a tetejéből egy nagyon picit vágatnék.

Ilyesmire gondoltál?

[link]

2014. okt. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg tarajos csaj vagyok, mindenképp nyirasd ! Máshogy sajnos nem megy.. Vagy ha igen akkor nagyon erős hajlakk és tupir
2014. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a nyírást, szép arcod van, jól áll hozzá ez a haj :)


Maximum mindent felhasználsz ami a közelbe van:

Hajlakk

Hajzselé

Szappan

Denis cola

És jó sok tupír

2014. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vagyok fodrász vagy ilyesmi, nem vagyok egy punk megszállott se, de szerintem így is nagyon aranyos vagy! :DD
2014. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szép az arcod és szép vagy így is! De egyet értek az előzőekkel. Oldalt fel kell nyíratnod vagy le kell borotváltatnod.

Én ilyenre csinálnám a helyedben:

https://www.youtube.com/watch?v=SRKbDi1N6RA


Szerintem mindenképp csináltasd meg!

2014. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Babcii nagyon gyönyörű vagy így! Innentől kezdve csak rontasz. A punk fizurával szó szerint elrontod. Azt csinálsz amit akarsz, de tudd hogy így vagy gyönyörű. Tedd azt amit jónak látsz viszont nem ajánlom, hogy változtasd, főleg punkra.
2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!