Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is nagyon rossz tanuló/ros...

Más is nagyon rossz tanuló/rossz tanuló volt nyolcadikos korában, mégis jól fizető munkahelye lett?

Figyelt kérdés

Anyukámék folyton azzal b*szogatnak hogy tanuljak mert nem fognak jó iskolába fölvenni és hogy így nem lesz belőlem semmi...nem érti meg h b*eomira nem érdekel a tanulás hanem folyamatosan löki nekem a sok hülye dumát...van valaki aki ugyanigy volt ennyi idősen?? (stréber fa***ok ne kommenteljenek hogy ők jó tanulók/voltak mert roh@dtul nem érdekel)

Válaszokat előre is kösziii😘😘😊☺


2016. okt. 12. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Aggodalomra ok nincs, a jó tanulók is közmunkásként végzik!
2016. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet nem érdekel, de leírom. Volt ilyen osztálytársam mint te, múltkor láttam, parkot rendez közmunkán. Rossz tanulóként mégis hogy akarsz normális iskolába/egyetemre bekerülni, hogy jó munkahelyed legyen később? Jó gimibe minimum a 4.5 feletti átlag. Bár állítólag a kétkezi szakmunkások is kereshetnek egész tűrhetően.
2016. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ohh basszus..de néha rámjön a "tanulhatnék" aztán megtanulom, kihívnak felelni és mintha egy betűt nem olvastam volna kb annyira tudom az anyagot...😒😒😒 ahogy kimondják a nevem rögtön elfelejtem😔Úgyhogy már kezdem feladni ezt a tanulás dolgot..nem megy
2016. okt. 12. 21:42
 4/10 anonim válasza:
62%

Én elsősorban az angol tökéletes elsajátitását ajánlom neked,amikor te már felnőtt leszel teljesen alap lesz!

Utána jöhet majd egy másik nyelv,de csak ,ha az angol tökéletesen megy!

Kezd el a matekot újra tanulni az alapoktól kezdve és tényleg az alapoktól a legtriviálisabb dolgoktól indulj el és próbáld meg megérteni és saját szavaiddal elmondani.

Eközben belekéne kóstolnod a programozásba.

Matek,angol,programozás.

2016. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"stréber fa***ok"

Azért ennyire nem kell irigykedni, hogy valakinek jól megy a tanulás.


Hülyének is lehet jó munkahelye, ha van protekciója, de ha ott rájönnek, hogy mennyire buta, akkor onnan is repül.


"b*eomira nem érdekel a tanulás" ez elégy baj, sajnálom a szüleidet :(

2016. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj tanulni, de egy 6-8 éven belül ott tartasz majd, hogy hétvégén is gürizel, napi 10-12 órákat melózol nevetséges pénzekért, és teljesen meg vagy b. szódva.
2016. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölök tanulni,hülyeségeket nem is kell csak kettesre tudni aminek van értelme abban meg profinak kell lenni. Lehetsz attól gazdag,hogy nem vagy jó 1-2 tárgyból de ha semmihez sem értesz akkor nincs esélyed csak a betanított munkákra nettó 80ezeért. Az most soknak tűnhet,de abból neked kell majd fizetni a lakhatásod,étkezést,utazást a munkahelyedre és ezek csak az alap dolgok gondolom akarsz majd szórakozni szép ruhákat is,nyaralni esetleg. Ha családod lesz akkor a gyerekeidről is neked kell gondoskodni. Nem baj,ha lázadsz és vannak önálló gondolataid de akkor találd ki miből akarsz meggazdagodni és tanuld azt nagyon jól. Mi érdekel,miről gondolod azt hogy ebből majd meggazdagodsz? Saját cég? ott is kell némi matematika ismeret,és világlátás hogy ne verjen át minden második ember. Vagy ha színészet/éneklés stb. érdekel ami lutri akkor foglalkozz azzal,de legyen mellette egy szakmád netán ha nem jön össze/kiöregszel legyen mihez nyúlnod.Nekem is vannak ilyen időszakaim pedig már 21 éves vagyok és megértelek de inkább használd az eszed ha lusta vagy tanulni figyelj órán olvasd át az anyagot és legyél király aki délután szórakozik mégis jól tanul,ehhez igazán nem kell órákat seggelni és stréberkedni.Lehet,hogy van aki segghülye mégis gazdag annak általában a családja teremti meg a jólétet de ez nagyon nagyon ritka és ott is becsúszik egy kis hiba és megint nem tudsz mihez nyúlni.
2016. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csodák nincsenek. Vagy leteszel valamit az asztalra, vagy mész takarítani a metró aluljáróba. Ez van, akkor is, ha káromkodsz. Ilyen az élet. Még ha el is végzel egy egyetemet, akkor sem biztos, hogy jó munkád lesz. Anélkül meg kb. esélyed sincs. Lopni még tudsz, és télire nem lesz gond a fűtés és a társaság sem, rövid úton! Hajrá!
2016. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről a csúnyán beszélésről szokj le először is, már azzal is többre mész mint a semmivel. Iszonyat undorító, mikor megláttam, legszívesebben léptem is volna ki innen.

Anyudék meg nem "b*szogatnak", ahogy te mondanád, hanem jót akarnak a gyereküknek. Azért akarják hogy tanulj, hogy később ne az utcán koldulj. Inkább örülj hogy segíteni akarnak, még ennél is jobban kéne, mert így sem hagyod nekik.

Nem kell 4.5 feletti átlag egyébként, ne túlozzunk. Legalábbis gondolom hogy nem a legerősebb gimnáziumba akarsz menni. De elképzelésed van róla hogy mit akarsz gimi után? Mert szerintem ha van motivációd, és nekiülsz tanulni, akkor van rá 4 éved hogy összehozz egy jó érettségit. És utána akár egyetemre is mehetsz, ha komolyan gondolod, mert oda sem csak kitűnőket vesznek fel.

Egyébként szerintem a hozzáállásoddal van itt probléma. Még csak nyolcadikos vagy, senkit nem fog érdekelni milyen jegyeid voltak általános iskolában. De ha nem változtatsz magadon, akkor a gimiben is ugyanez lesz, és majd csak nézel 4 év múlva, hogy "hopsz, érettségi, lehet hogy tanulni kellett volna"

2016. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt próbálom megértetni húgommal is...

Nem muszáj jeles tanulónak lenni, de már esélye sincs, hogy normálisabb helyre menjen tovább.


Majd elvégez egy szakmát. Ami szintén nem nagy baj, mert egyetemre már biztos, hogy nem megy (:D - igen, már csak röhögök), de akkor mondom neki, hogy legalább azt a szerencsétlen nyelvet nyomja már meg.

Elvégez akármilyen szakmát, nyelvtudás nélkül kap majd minimálbért, ami vázolva azt jelenti, hogy hó vége( milyen hó vége, elmondom neked, megkapod a fizut, befizeted a rezsit, számláidat stb) és már egy héttel később takarékos üzemmódban vagy. Nem tudsz elmenni szórakozni, koncerte, max havi egy beülök szórakozni belefér, de folyton jön valami kiadás, és ha nagy nehezen félrekuporgatsz pár tízezret pár hónap alatt, akkor az ilyenkor huss, el is ment. -És garantálom, hogy olykor közbejön valami váratlan kiadás.


Arról ne is álmodj, hogy majd félreteszel, gondolom majd szeretnél saját lakást- hogyan?? EZ még azoknak is nehezen megy, akik nem minimálbért kapnak. Nyaralni is mennél gondolom.


Szóval ha nem is vannak egyetemre szóló terveid, nem baj, nem való mindenkinek, de a nyelvet tanuld meg jól.

Itthon is jobb lehetőségeid lesznek, főleg ha kimész külföldre a szakmáddal.

Nagyon nehéz lesz az élet az iskola után, hidd el..

2016. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!