Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért alszok el órán? Koncentr...

Miért alszok el órán? Koncentrációs problémáim lennének?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta az van, hogy főleg duplaórákon (értsd 2x45 perc egyben) egyszerűen elalszok. Jó, nem szószerint, hanem érzem azt, hogy le-lecsukódik a szemem, írni baromi rondán tudok, és káva vagyok. Általában 10-15 percig tart ez amúgy. Este időben, 10-11-kor lefekszem, reggel 6-kor kelek, de elég ennyi alvás. Az a durva, hogy nyáron hiába aludtam 10 órákat, napközben pl. sorozatnézés közben is simán bealudtam. Mi lehet a baj? Szedtem egy ideig vitamint, nem észleltem változást.

2016. okt. 14. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Csak azért kérdezem, mert tinikorban ez tök normális, de ha már harminc vagy, akkor egy kivizsgálás nem ártana.
2016. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 vagyok :)
2016. okt. 14. 19:46
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem árt, ha elmész orvoshoz... Lehet ebből komoly probléma is!
2016. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!