Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel lehet készülni?

Szerintetek fel lehet készülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén érettségiztem.Viszont szeretnék biológiából emeltezni. Szerintetek 7 hónap alatt fel lehet készülni? Középiskolában 4 évig tanultam bioszt + fakton is, illetve 2 évig anatómiát. Jelenleg OKJ-n vagyok és itt anatómiát tanulom.Szóval elég jól benne vagyok :) Idén nem mertem belevágni az emeltbe. De most úgy érzem,hogy megtudom csinálni :)

Az alábbi könyveim vannak meg:

10-11-12 mozaikos könyv

130 tétel biológiából című könyv

összes rendszertan ( tanár által adott )

mándi barnabás féle anatómia-élettan könyv


Szerintetek elég ennyi könyv? Vagy még tanuljak majd még valamelyik könyvből hozzá? Követelményrendszer szerint tanuljak? Vagy alakítsak ki saját tanulási menetet?



2016. okt. 16. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A követelményrendszer alapján jó választás készülni, mert akkor biztos, hogy mindent átveszel, ami szükséges az érettségin. De ha mégsem, akkor is érdemes legalább kinyomtatni, és pipálgatni/áthúzni, hogy mi az ami már megy.

Itt találsz az ország legjobb biológia tanárai közül 10-től tanácsokat a felkészüléshez:


[link]

2016. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!