Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik az ideális biosz és...

Melyik az ideális biosz és kémia könyv, amiből fel lehet készülni az emelt szintűre?

Figyelt kérdés
Mind írásbelire (pl, ábrák), mind szóbelire (pl. érthető és követhető vázlat) jó lenne és tisztességesen fel tudnék készülni. Továbbá milyen feladatgyűjteményeket javasoltok? A megcsinált érettségik mennyire segítenek, mekkora rutint szerzek velük?

2014. dec. 29. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
7 éve én még a Mozaik könyveiből tanultam.
2014. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kittibastille válasza:
Mozaikot ajánlom én is, konkrétan én nem érettségiztem kémiából és bioszból, de a tesóm igen és ő ebből tanult és nagyon jóra is sikerült neki. Vannak még a Mozaiknak különböző feladatgyűjteményei is én azokat ajánlom. :)
2014. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy orvoshallgató által van egy ingyenesen elérhető 180 oldalas mű kidolgozva arról, hogy mit kell tudni biosz-érettségin, összefoglalónak nagyon ajánlom: [link]
2015. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a Mozaik tankönyveit ajánlanám bioszból és kémiából is. Van hozzájuk érettségi feladatgyűjtemény is.
2015. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!