Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítóknak van kivehető...

Tanítóknak van kivehető szabadságuk? Van lehetőségem elmenni az unokatestvérem esküvőjére ha az hét közben lesz? Kaphatok egy nap szabadságot?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, hogyan működik a szabadság a pedagógusoknál, így tőlük várnék egy kis információt ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget!

Egy leendő tanítónéni.



2016. okt. 16. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Munkaadók ilyen esetben eléggé rugalmasak. Előre jelezni kell számukra, és ennyi. Ha mégsem adják meg, akkor betegszabi.
2016. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám azt mondta,hogy ki lehet venni 8 szabit indoklás nélkül,csak kevesen tudják(ő is általánosban tanít,csak felsőben)
2016. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És akkor ki fog tanítani helyetted?
2016. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó, természetesen senki, a gyerekek egész nap egyedül fognak ülni a teremben és saját magukat tanítják. ;) Ilyenek ezek a pedagógusok, olyan pofátlanok hogy ők is igénylik azt az évi pár napot, amikor valamilyen ügy miatt nem tudnak munkába menni. A helyedben én nem is adnám iskolába a gyerekemet, vegyél ki szabit, neked úgy is jár hiszen biztos nem tanár vagy, és tanítsd otthon te magad. Tudod hányszor mennek a tanárok szabadságra és hagyják őket egyedül? Sötét titkok az iskola falain belül!!!!

2016. nov. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!