Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lineáris Algebra, Diszkrét...

Lineáris Algebra, Diszkrét matematika, hogy tanuljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

ELTE IK-s vagyok, ezek nálunk kötelező tárgyak, eléggé nehezen megy, vagyis érteni értem, de kéne valami olyan könyv ami ezt szemlélteti is (vizuális típus vagyok), tudnátok olyan könyveket, anyagokat, oldalakat mondani ahol ebbe jobban elmélyülhetek? Nagyon szépen köszönöm előre is válaszaitokat!


2016. okt. 18. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Kiss Emil (ELTE) algebrakönyve nagyon jó, és online is elérhető. Diszkrét matekhoz Obádovics könyve ad jó alapot.
2016. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiss Emil könyve találékony tanács volt, a hátlapon is olvasható, hogy a lineáris algebrát nem tartalmazza.


Ezt: [link] és Freud Róbert könyvét javaslom, utóbbi is letölthető, csak már nem emlékszem, honnan.

2016. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. okt. 21. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!