Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz hogy a tanulós tantárgyak...

Gáz hogy a tanulós tantárgyak a kedvenceim? (Kémiq, föci, biosz stb. )

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ebben mégis mi lenne gáz.
2016. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne az? Sőt becsülendő, mivel manapság egyre ritkábban kedvelik ezt. Ezekkel legalább lesz munkád is. Kémiára, bioszra tessék ráhajtani. Még orvos is lehetsz, ki tudja, érdeklődéstől függ.

Mik a terveid?

2016. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvos szeretnek lenni😂❤❤
2016. okt. 20. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor így tovább!
2016. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Csomorkány ***** válasza:
58%
Abszolút gáz. Az a trendi, ha elkezdesz cigizni, inni, drogozni, és 20 évesen meghalsz, miközben egyre dühösebb vagy a világra mert egyre kevésbé érted, mi miért történik veled.
2016. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nemhogy nem gáz, hanem egyenesen nagyszerű. Én kémikus vagyok, és nagyon jól megtaláltam a helyem az életben. A természettudomány sokkal értékesebb és érdekesebb dolog (igaz nehezebb is), mint a ma divatos szakmák (marketing, kommunikáció stb.)
2016. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Dehogyis gáz! Ízlések és pofonok. Sőt, inkàbb örülj neki, mert ha így haladsz igazán jö munkád lesz!Nekem is a tanulós tantárgyak a kedvenceim nekem(Töri,Magyar,Irodalom,Természetismeret)
2016. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ezek nem is tanulós tantárgyak, sőt nincs is olyan, hogy tanulós tantárgy. Én és a három szobatársam nem tanulunk semmit mégis 4-es 5-ös tanulók vagyunk középiskolában. Szóval nem gáz ha szeretsz tanulni, hanem az gáz hogy tanulnod kell.
2016. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 canismelga válasza:
Egyáltalán nem, mint ahogy előbb mások is írták ezekkel fogsz a legtöbbre jutni később, sőt pl: földrajzra térve még az időjárás jelentésben is képben leszel, tudod mi a hidegfront, melegfront, ciklon, anticiklon stb... ;)
2016. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már nem azért de ezek pont a reál tárgyak amik nem tanulósak... Én biosz-kémia fakton vagyok 5ös-4es vagyok kb 0 tanulással...
2016. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!