Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le tudom még tenni az érettség...

Le tudom még tenni az érettségit ingyen egy év alatt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, kétszer jártam a 12.-et viszont másodjára is megbuktam mert nem érdekelt (első 11 osztályom van meg). Most dolgozol, viszont jövőre mindenképp le szeretném tenni az érettségit. Sikerülhet ez úgy, hogy beiratkozom egy szakközépbe újra 12. osztályba vagy már mindenképp fizetni kéne érte bárhová megyek is?

2016. okt. 20. 12:57
 1/1 anonim válasza:
45%
estire vagy levelezore birsz csak beiratkozni nappalira mar nem fognak felvenni. ott meg mar lehet fizetni kell majd valamennyit nem tudom iskolatol is fugg. am en is igy jartam csak en befejeztem a 12. osztalyt is es az erettsegin buktam meg par targybol. gondolkodom en is lehet ujraerettsegizek csak felkeszulni nem tudom hogy kene ugy hogy at is menjek
2016. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!