Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy merni, hogy...

Le lehet valahogy merni, hogy fogom-e birni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Ez az ev elott nagyon rossz tanulo voltam, most kezdtem jol tanulni. 4-es ala nem fogok menni. De meg nincs annyi bizalmam a tanulasommal kapcsolatban es nem akarok evet pazarolni, ha kibukok az egyetemrol. Meg van ket ev az erettsegiig (ezzel egyutt).

Valahogy meg tudom tudni, hogy birni fogom-e az egyetemet? BME v Corvinus



2016. okt. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Másabb mint a gimi, valamelyest az könnyebb hogy saját magadnak osztod be az idődet, az a része nehezebb, hogy több az anyag (de nyilván kevesebb a tárgy, jó esetben olyan tárgyak amik érdekelnek is). Mondjuk pont a két legerősebbet írtad le, nem árt majd ott felkötni a gatyádat akármelyiket választod a kettő közül. Fogod bírni, de szerintem fölösleges még ezen rágnod magad. Egyelőre foglalkozz most a gimivel, élvezd ki még ezeket az éveket, tanulj (főleg matek és törit, illetve ha van olyan tárgy amivel tovább szeretnél még tanulni akkor azt). Érettségitől nem kell félni, írásbeli részére sokat készülni amúgy se lehet majd sokat, szóbelire meg majd ráérsz abban a kb. 1hónapban ami van az írásbeli és szóbeli között.


Az meg majd úgyis ott dől el helyben egyetemen, hogy egyáltalán tetszik-e amit választottál szak/egyetem/város, mennyire bírod, stb. Nem kell ezen annyira stresszelni.

2016. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le lehet mérni. Attól függ mennyire vagy önálló és szorgalmas.
2016. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!