Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudom valahogy kezdeni az...

El tudom valahogy kezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Nincs penzem. Dolgozom de a fizetes csak 10en jon. Nincs aki tamogatni tudna sajnos a szuleim se.

Veszek fel diakhitelt de az csak oktoberben jon meg.Szeptemberben konkretan egy forint nelkul kell elnem. Tudom nehez kerdes de ti mit tennetek a helyemben?


2016. aug. 26. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok ismeretlen van az egyenletben.

Ha most is dolgozol akkor szeptemberben is kapsz fizetést.

Ha csak szeptembertől dolgozol, akkor úgy kéne élni ahogyan eddig is.

Emellett nem tudjuk, hogy bejárós vagy-e, hol laksz, miket kéne fizetni, stb. eddig hogy éltél meg, stb. stb. stb.

2016. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Felvettek kollegiumba.

Szeptember 10en kapok fizetest addig nem tudom hogy mi legyen.

2016. aug. 26. 16:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol az etkezes a problema illetve ha a konyveket jegyzeteket kell beszerezni.
2016. aug. 26. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
szeptember 10-ig tuti nem kell se könyv, se jegyzet. Most is eszel valamiből, ha nem vettek volna fel, szeptemberig akkor is ennél, nem?
2016. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. aug. 26. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!