Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek is igazságtalan...

Ti szerintetek is igazságtalan a 2017-es érettségi a régi érettségivel szemben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint?
2016. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Tovabbra is alig fogyatekos szint, nem ertem mit pattognak itt allandoan emberek.
2016. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint szakközépiskola mostmár ( szakgimnázium) szemmel. Pl a szakmai érettségi valami 3 tárgy összesen.Ráadásul emelt szinten s a szakmai érettségiről még mindig nem tudnak semmit hogy milyen lesz,mire számítsunk. Emellett meg a 4 humán tantárgy amit szintén megint varriálnak.
2016. okt. 24. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

szakmai érettségi 1 tárgy ami kötelező, és nem emelt szint lesz hanem egy ,,általános" szint ha jól tudom de lehet tévedek.


4 humán tárgy? Szerintem töri és magyar ami kötelező ami humán és ez még mindig 2, de ha a nyelvet is ideveszed akkor 3.

Emellé lesz a matek és a szakmai és ez 5 tárgy.


Amúgy nem tudom mi a bajod, nekem érettségire 160 tételt kellett tudnom (a-b résszel igaz, de volt olyan tárgyam amiből 30 tételt volt és ez ment a-b részre)

Szóval te a max 120-addal nem jársz rosszul.

Az a 25 százalék meg simán teljesíthető. Továbbtanulásnál meg úgyis 2 tárgyat választasz.

2016. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szakmai egy tárgy,de abba az egy tárgyba beletartozik 3-4 tárgy s azokból lesz a szakmai része. A humán tárgyakkal nincs is bajom csak az hogy már azt is össze vissza keverik s így is orrba szájba tanulok, mégis egyre kilátástalanabb a helyzet.
2016. okt. 24. 16:16
 6/7 anonim válasza:

igen 4-es!

szakmai emelt érettségihez tartozik a többi szakmai tantárgy, ez olyan 150-200 tétel és qurva szigorú a pontozás, mert EMELT!

idegen nyelv? 2017-től A2 szintről B1-re emelték...

magyar, irodalom, töri, nyelv, +/szakmai t., választott t.

ez egy jövő évi érettségi.. és fel se tudunk készülni, mert a jó isten se tudja a tételeket, mert mindenen emeltek csak nem ekkorát, mint a nyelven...

2016. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak egy évvel születtem volna korábban :D -.-
2016. okt. 24. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!