Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kilencedikesek! Ti is szarul...

Kilencedikesek! Ti is szarul kezdtétek az évet? 😂😂

Figyelt kérdés
Ugyebár mindig mondták általánosba, hogy a középsuli nehezebb lesz és ezért jobban kell tanulni meg minden, de nekem még mindig megvan az a leszarom érzés a tanulás iránt, ami megvolt nyolcadik 2.félév alatt xD. Magyarul csak 1-esem és 2-esem van madjnem mindenből ès ez eléggé nyomaszt engem xD Szívesen várom a tapasztalatokat!! :D
2016. okt. 24. 22:03
 1/2 Bebu01 válasza:
Csalódtam az iskolában azt hittem, hogy komolyabb lesz, nem mint egy szakmunkásképző ahol mindent lehet. (mechatronikai technikus szakgimnazista)
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem, van vagy 5-6 ötösöm, és emellé 2 négyesem. Ne is legyen rosszabb :)
2016. okt. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!