Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket szoktak kérdezni a...

Miket szoktak kérdezni a szóbeli felvételin?

Figyelt kérdés

A Veres Pálnéba szeretnék menni, de aggódok a szóbeli miatt. Miket kell csinálni általában?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. okt. 27. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én Veres Pálnés vagyok, nyelvi előkészítős. Mivel én németet tanultam általános iskolában, ezért volt a szóbeli felvételinek egy idegen nyelvű mérése, amikor beszélgetni kellett a tanárral. Az iskola honlapján vannak témák, azokból készülj fel, és majd húzni kell egy-egy témát.

A szóbeli másik fele egy beszélgetés volt, amikor magadról kellett beszélni. Én ilyenkor vittem okleveleket, és egy újságot, amit én készítettem. Ezek fontosak lehetnek. Itt még volt olyan, hogy kaptál egy tárgyat, és el kellett mondanod hogy mire használnád a rendeltetésén kívül. Igazából egyik sem volt nehéz, ha alaposan felkészülsz! Én nagyon ajánlom a VPGt, nagyon jó a közösség! SOK SIKERT! :)

2016. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Nálunk Pakson az ESZI-ben csak megakartak minket ismerni. Nem érdekelte őket a tudásunk, inkább a személyiségünk.
2016. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!