Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért tűnik el a Neptunból...

Nyuszika01 kérdése:

Miért tűnik el a Neptunból egy dokumentum, miután megnyitottam egyszer?

Figyelt kérdés
Számtalanszor csinálta már ezt. Nem, nem töröltem le és telefonról se hozza be, az alkalmazásból se, se akkor, ha újratöltöm.

2016. okt. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki van pipálva, hogy csak az újakat mutassa, amiket még nem láttál?
2016. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapból rávágtam volna, hogy nem, de mégis csak azokat mutatja. Végül megtaláltam amit kerestem, de tudnál segíteni, hogy hogyan mutasson mindent és ne csak az újakat?
2016. okt. 27. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A meet streetre feltöltött dokumentumok nem jelennek meg? Vagy máshol?
2016. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig a történik, hogy felmegyek a meet streetre, megnézem a dokumentumot és nem töltöm le, mert épp nem tudom letölteni. Aztán megnézem később és már nincs ott egyáltalán.
2016. okt. 27. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan, hogy rámegyek, hogy meet street, kilistázom a tereket, és vagy a tárgyra rákattintva dokumentumok négyzet és összes, vagy van a tárgy alatt hírek/dokumentumok/fórumok, ott dokumentumok, és a szűréseknél van, hogy minden/csak új
2016. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!