Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kutattam a barátom laptopján....

Kutattam a barátom laptopján. Hogy lehet a nyomokat eltüntetni? Hogy ne lehessen visszakeresni a dátum alapján, hogy kutattam. Pl. Egy dokumentum tulajdonságok menüjében látom a korábbi verziót. Ott a dátum, hogy ma megnyitottam azt a fájlt.

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 10:36
 1/7 tabaki ***** válasza:
100%
Ha ért hozzá, szerintem sehogy, pláne, hogy te nem. Minél többet babrálsz vele, annál több nyoma marad. Reménykedj benne, hogy a barátod nem nézegeti a dátumot, én pl. nem szoktam.
2016. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Huzd be fuled farkad. En pl. sose nezem meg az utolso hozzaferes datumat. Hatha haverod is lusta es nem nezi meg.
2016. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kutattál?
2016. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
63%

@#3:

"Hamilton Burger fölpattant.

– Elnök úr, tiltakozom. Nem szabályszerű keresztkérdés. A kívánt válasz érdektelen, elégtelen, és nem a tárgyra vonatkozik."

2016. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A kívánt válasz érdektelen, elégtelen, és nem a tárgyra vonatkozik."

1/3 igazság.


Valóban, nem a feltett kérdésre vonatkozik.

De amíg meg nem kapjuk, addig nem tudhatjuk, hogy elégséges-e.

Az meg nem igaz, hogy érdektelen lenne, hiszen akkor nem tettem volna fel - vagyis minimum engem érdekel.

2016. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

@#5:

Az már igaz, hogy a Perry Mason krimikben ez a Hamilton Burger rendszeresen pofára esik a formai kifogásaival... :)

2016. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 13:56

:-)

2016. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!