Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könyv és megfilmesítésének az...

Könyv és megfilmesítésének az összehasonlítása. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem csak annyi, hogy nagyon kevés kivétellel mind sz@ar. valószínűleg azért gondolom így, mert rengeteget olvasok, ha valamit megfilmesítenek, tuti, hogy én már a regényen túlvagyok, és idegesít, hogy sokmindent megváltoztatnak...
2010. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ. hát ég és föld!


Próbálta, úgy, hogy előbb olvastam, aztán megnéztem..brrr.

Aztán fordítva. Akkor pedig a fantáziám volt gúzsba kötve, több, mint részlegesen.


Az olvasásnál kevés jobb dolgot ismerek..Igazi szabadság..

2010. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vannak ellenpéldák, nekem twilight pl sokkal jobban tetszik filmben, ahogy foltoyn esik, meg borongós, meg ahogy néznek egymásra...szerintem az pl tök jól meg van csinálva,...


változtatásokat pedig azért eszközölnek, mert más hatása lehet egy regényben mint filmben

2010. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetlen film lett eddig tökéletesen olyan mint az eredeti mű: michael kritchon kongója. hála a német rendezőnek. Spilbert általában megváltoztatta az eredetit.
2010. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!