Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Felszolgálónak tanulok. Minden héten egyszer van gyakorlatunk, viszont semmit nem csinálunk. Folyton csak mosogatni és takarítani kell, mivel délutánosak vagyunk, a délelőttösök által hátrahagyott szemetet takarítjuk mindig.... Délután csak tizenketten vagyunk, és a 12 emberből kb 3 csinálja azt, amit kell. A többiek úgy tesznek mintha ott sem lennének. Még is mi hárman vagyunk megszólva gyakorlat végén, hogy nem akarunk felmosni... De szerintem ez már túlzás.. Mivel a többiek, akik semmit nem csinálnak, elvárják, hogy még a felmosást is mi csináljuk. De ez nem is annyira lényeges... Ami nagyon zavar az az, hogy a tanár soha semmit nem tanít nekünk. Egész végig csak eszik a gyakorlaton meg Facebookozik. Szó szerint nem tanít semmit. Az elméleti órákon sem, sosem kell írnunk semmit. Még is hármasokat és négyeseket ad nekem gyakorlaton. De nem tudom mire... Mert tényleg sosem csinálunk semmit, és nincs is mire jegyet adnia. Ha meg már ad, akkor adjon ötöst, mivel csak mi takarítunk egészvégig. Mit lehet ilyenkor tenni? Nagyon idegesít, hogy rossz jegyeket ad, mikor nincs is mire adnia.....
2016. okt. 30. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!