Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri pszichológiát tanulnom?

Megéri pszichológiát tanulnom?

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta tudom, hogy emberekkel szeretnék foglalkozni, a lelkükön segíteni! Manapság viszont annyi rosszat hallani, és szörnyű nehéz elhelyezkedni! A pszichológia nagyon népszerű, és ha nem kapok ösztöndíjat, akkor elég drága a tanulás, nekünk meg nincs ennyi pénzünk! Már most tele vagyok kétségekkel, pedig még csak 15 éves vagyok! Kérem segítsenek, érdemes ezt tanulnom? El tudok majd helyezkedni, egyáltalán kapok normális állást?

Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 27. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ha tényleg ez az, amivel szeretnél foglalkozni, akkor tanuld ezt! Még van 3 éved az érettségiig, tegyél meg minden tőled telhetőt azért, hogy államilag támogatottként juthass be az egyetemre pl. emelt szintű érettségi a szükséges tárgyakból, nyelvvizsga. Ez a szak pedig azért is jó, mert ha esetleg nem sikerülne elhelyezkedned, nyithatsz magánrendelőt is és akkor te szabod meg, mennyit dolgozol, mennyi pénzt kérsz és nincs főnököd.
2010. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Az elhelyezkedési esélyek sem rosszak -bár ez van a közutadban, fogalmam sincs miért.
2010. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!