Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25-30 oldalt vagy akár még...

25-30 oldalt vagy akár még többet is meglehet kívülről tanulni 1 nap? Az anyag A/4-es nyomtatott, vannak benne adatok és fogalmak is, van ami egyáltalán nem ismeretlen, viszont van olyan benne, amivel még nem találkoztam.

Figyelt kérdés
Különben szóbeli vizsgához kell.
2016. nov. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg hát.
2016. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal foglalkozol és nem mással tuti! ;)

Tanulj fél órákat, minden fél óra után 10 perc pihi, de ne több. Ha tnaulsz, csak tanuljál, facebook meg a többi marhaság legyen kikapcsolva! Nekem így beválik :)

2016. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jóval többet is meg lehet tanulni egy nap alatt. Aludd ki magad előtte rendesen, legyen rend és nyugalom körülötted, közösségi oldalakat ne nézegess közben, tarts bizonyos időközönként szünetet és biztosan menni fog.

Jogász hallgatóként sokszor egy napra ennek a tízszerese jut, és bár nekem a genetika is besegített, nagyon könnyen tanulok, nagyon gyorsan megmaradnak az információk (sok esetben a szó szerinti törvényszöveg). Ezek alapján mondom azt, hogy egyáltalán nem lehetetlen, csak legyenek meg a körülmények és tényleg arra koncentrálj.

2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod a gépet és elkezded tanulni, akkor igen.
2016. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem ha csak nem vagy zseni, vagy ki..szott szorgalmas.

Óránként szerintem jó ha 2 oldal szöveggel számolsz MAX 3, és ehhez tedd hozzá hogy ismételgetni kell őket sűrűn mert a sok információ ki fogja szorítani az előzőt ha nem is egészen de részben igen és keletkezhetnek foltok főleg ha teli van szakszóval és évszámokkal.


Inkább számolj a felére.

2016. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!