Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom értesíteni az...

Hogyan tudom értesíteni az iskolát hogy ott voltam?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a középiskolát, és még elég sok kérdés felmerült benne ezzel kapcsolatban.

Barátnőm sem tudott sok mindent a dologról, mert náluk az osztályfőnök előre elmondja, mikor lesz a következő közszolgálat, amire el lehet menni. Nekem az osztályfőnököm még semmit sem mondott, még beszámolót sem kaptunk az egészről, de én már szeretnék jelentkezni rá.

Hogyan tudhatom meg az iskolán kívül hogy mikor lesznek a közszolgálatik? (Az iskolában ki van írva a lista a helyekről, ahova lehet menni)

Nekünk e-naplónk van, ha el is tudnék menni, hogyan tudom értesíteni az iskolát hogy ott voltam?

Nagyon megköszönném a segítséget! :)



2016. nov. 4. 19:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!