Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem,...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem, tisztképzés mellett munka?

Figyelt kérdés
24 éves, dolgozó ember vagyok, ha jelentkeznék az NKE bűnügyi igazgatás szakára nappali tagozaton, mellette tudok dolgozni (akár 4órában), vagy bentlakásos a képzés?

2016. okt. 19. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Az első évben kötelező a kollégium, hétvégén mehetsz csak haza. A többi évben nincs kollégium, de hogy időd lenne-e meg energiád azt nem nem tudom...
2016. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem levelezővel jobban járnál. Ha olyan állásod van amit szeretsz és jól fizet ne hagyd ott.
2016. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Kétlem hogy van levelező, kötelező a bentlakás első évben és van alapkikézés is ami egy hónapos kb, valamint gyakorlati órák is vannak, azt levelezőn elég érdekes lenne megcsinálni.
2016. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Pedig van levelező, viszont azt nem írtam hozzá, hogy azok jelentkezhetnek rá akik állományba vannak.

Nem tudom milyen munkád van de ha a rendőrségnél dolgozol akkor mehetsz levelezőre.


A 2. vagyok

2016. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hát az úgy más:D De ha még nem vonultál be, nem végeztél semmi ilyesmit akkor kétlem.
2016. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!