Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni a Légy...

Valaki le tudná írni a Légy jó mindhalálig c. Könyv tartalmát? Többi a kiegészítőbe!

Figyelt kérdés
Nekem a hosszas tartalma kéne mert írni fofunk belőle egy 2 hét núlva de nem olvastam el. Egy link, másolás jó lenne!

2016. nov. 6. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hét alatt el lehet olvasni.
2016. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik a "Kötelezők röviden" c. sorozat, pont olyan, amilyet te keresel. Viszont ha két hét múlva írtok belőle, igazán el is olvashatnád a könyvet, mert simán tudnak olyanokat kérdezni belőle, ami sehol máshol nincs leírva, így egyből buktad.
2016. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Haver, tavaly délután 2-kor elkezdtem, és este 11-re kiolvastam.

És tudod mit? Jó könyv volt!

2 hét alatt egy nyolcadikos gyereknek illik elolvasni kb 5-600 oldalt... Ha nekem 9 ora alatt sikerült, akkor neked mennie kell két hét alatt.

2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó ég? Értettél belőle valamit?
2017. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Igen! :)

Én 2 éve olvastam, még most is megvan a sztori...

Hibátlan 5-ös dogát írtam belőle, nem volt rossz könyv! :D

2017. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
F...a..sz nyilasmisi, hogy utáltam.
2017. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!