Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakokat ajánlotok,...

Milyen szakokat ajánlotok, ami keresett és jól kereshetnék vele esetleg?

Figyelt kérdés
Igazából a magyar, a matek, a biosz, nyelvek és a rajz az ami érdekel és jó is vagyok benne. Inkább a bölcsészet érdekel, és a művészettörténelem. Szeretek olvasni, ez furcsa lesz, de gondolkodni is. Az irodalmat nagyon szeretem, főleg verset írni imádok. Szeretem a "szépséget" a művészeti iranyzatokban. Milyen egyetemi szakokat tudtok, amikhez kb ezek kellenek/jók? Szívesen csinálok olyat is, amit szeretek, de nem annyit keresek vele, de azért fontos a megélhetés.

2016. nov. 7. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben nyelvekkel foglalkoznék, fordítanék, tolmácsolnék és ezzel keresnék annyit, hogy legyen időm és pénzem művészetre fordítani. Költészetből nehézkes megélni. De ismerek pl. mai, fiatal szoftverfejlesztő költőt (Balaskó Ákos). Az élet egyik része a kenyér, ami a családnak kell, a másik pedig a flow, amit mindenki keres. Sajnos a kettő nem mindig esik egybe.
2016. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Nagyon hasznos volt számomra!😊
2016. nov. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!