Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelezhet az iskola olyan...

Kisvuk29 kérdése:

Kötelezhet az iskola olyan programra ami pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

Ha engem alapból nem érdekel az a program de az iskola kötelez miért kellene még fizetni is?

Mondták ugyan hogy csak az épület bérlés miatt kell fizetni de itt akkor is az zavar, hogy egyébként nem mennék de a suli kötelez és még díja is van.

Az osztálypénzt,fénymásolási pénzt a sportdíjat , egyenruha költségeket meg ilyeneket el is nézi az ember mert valami oka van. De engem miért akarnak olyan kúltúrális vagy bármilyen programra vinni amiért még fizetni is nekem kell úgy hogy tudom mi az és nem akarok menni.

Most ezt be lehet bármivel helyettesíteni de a lényeg az hogy meddig mehet el a suli ha kötelező dolgokról van szó?


2016. nov. 10. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
nem fizetnek es nem jelennek meg
2016. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!