Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozat mellett,...

Nappali tagozat mellett, egyetemi munka. Holnap megyek próbamunkára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írok ide, mert szeretnék olvasni néhány mások által tapasztalt végeredményt diákmunkával kapcsolatban.

A helyzet a következő: jelentkeztem egy ruhaboltba eladónak (igazából alkalmi munkavállalókat kerestek / diákokat!; jelzem, hogy nem vagyok beregisztrálva egyetlen diákmunka közvetítő szövetkezethez sem) holnapra pedig behívtak próbamunkára, de nem mondtak el semmit sem, semmivel kapcsolatban…

Kissé félek, hogy ingyen akarnak majd dolgoztatni, másfelől pedig arra lennék kíváncsi, hogy más járt-e már ilyen cipőben? Hogy érdemes eljárni? A holnapi próbanapomon egyből kérdezzek rá a részletekre (fizetés, szerződés, akármi, mert eddig úgy van megbeszélve, hogy ha minden rendben megy és elégedettek lesznek velem, akkor szombatonként dolgozom 10 órás műszakban a boltban).

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!



2016. nov. 10. 21:15
 1/1 anonim válasza:

Na, hogy telt a próba napod? :)


Diákszövetkezetnél vagyok, és szerződés nélkül általában soha nem engednek el dolgozni, csak ha akkor jön munka, amikor már nem tudok bemenni szerződést kötni...Remélem ebből nem volt problémád! :)

2016. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!