Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet-e 2017-ben is informatik...

Lehet-e 2017-ben is informatika emelt szintű érettségit tenni Szegeden?

Figyelt kérdés
Idősebb ismerőseim már túl vannak az informatika emelt szintűn, viszont azt hallottam, hogy 2017-től nem lehet majd Szegeden emelt szintűzni informatikából. Valaki tud erről pontos információt? Esetleg azt, hogy az Oktatási Hivatal oldalán hol lehet erről olvasni, mert én nem találom, akárhogy is keresem.

2016. nov. 11. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Ekkora hülyeséget... :D

Te pedig, aki emelt informatikából akarsz érettségizni, elhiszel egy ilyen sületlenséget, vagy elgondolkozol rajta?

Nem is értem.. és gondolom programozó, vagy mérnök akarsz lenni.... :D


Azért nem találtál róla információt, mert hülyeség. 2017-ben és minden további évben lehet emelt szintű infó érettségit csinálni szegeden, amíg ez az érettségi rendszer marad.

Komolyan.. úgy beszélsz, mintha szeged egy falu lenne... és nem lenne x+1 komoly gimnázium ahol lebonyolítják... asd..

2016. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hallani én is tudok mindenfélét... Kitől és hol? Akitől hallottad, az milyen forrásra hivatkozott? Ha nem mondta magától, akkor megkérdezted tőle? Mert ez a lényeg... Természetesen minden megyeszékhelyen biztosan rendeznek emelt érettségit.
2016. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom első, miért kell valakit ilyen arrogánsan kezelni egy kérdés miatt? Engem simán felvettek volna mérnökinfóra, aztán mégis előfordul, hogy hülyét kérdezek, hát akkor most erre köss csomót. Hallott valamit, nem talált róla infót, úgyhogy feltett egy kérdést itt, hátha valaki tud róla valamit, mert fontos neki, és ráparázott, ettől még szerintem nem kell alkalmatlannak nyilvánítani egy szakmára, amiről még csak nem is írta, hogy érdekli. Meg egyébként sincs semmi közöd hozzá.


A válasz: mindegy, hol laksz, mindenképpen le tudod tenni az emelt érettségit akármelyik tárgyból, és Szegeden az eddigi vizsgahelyszínek valószínűleg ugyanúgy szerveznek, mivel nagyváros. Sok sikert! :)

2016. nov. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!