Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Már középsulis vagyok,érdekes módon nem vagyok rossz tanuló,de ezt kínkerves munkával értem el.Most már annyira elegem lett,hogy egyszerűen nem is nagyon tanulok.De bánt a gondolat és érzem,hogy ez így nem jó.Lehet ezen a folyamaton könnyíteni?A válaszokat köszönöm.

2016. nov. 12. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nézz szét egy hajléktalan szállón, hamar rájössz megéri-e tanulni.
2016. nov. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló!A hajléktalan szállón képzeld szerintem többségben vannak diplomázott emberek is akik a jólléttől hűlyültek meg,a faterom meg nem akarom megsérteni,de csak egy szakmunkása van,és még is keres annyi pénzt,hogy jó körülmények között tudjunk élni,ne kelljen azt nézni,hogy mi az olcsóbb,meg,még nekem is sikerül bőven félreraknijuk,és hitel se lóg a nyakunkon.
2016. nov. 12. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, pihenj egy kicsit, aztán újra húzz bele! (IDŐNKÉNT mindenkinek kell egy kicsit lazítani, és valami mással foglalkozni.)
2016. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!