Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha anglisztika szakon felvesze...

Ha anglisztika szakon felveszem minornak mondjuk a spanyol nyelvet és az alapképzés után elmegyek MA fordító/tolmács szakra akkor spanyol forító/tolmács is leszek?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye a kérdés, eléggé zavaros számomra ez az egész. :P
2010. ápr. 28. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod ezen én is gondolkodtam, én olasz szakon vagyok még csak elsős, de a franciát akarom minornak, és onnan fordító-tolmácsnak. De szerintem csak egy nyelvből lehet, de jó, hogy megkérdezted, mert én is akartam, csak mindig elfelejtettem, majd megkérdezem a suliban:)
2010. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na ez most jól esett hogy nem csak én vagyok egyedül ezzel a gonddal :D! Ha esetleg megvilágosodsz megoszthatnád velem. :P
2010. ápr. 29. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, bocs, hogy most írok. Megkérdeztem valakit, és azt mondta, hogy csak egy nyelvből kapod meg, ha másikat is akarsz akkor újból kell, de azt már pénzért. Remélem segítettem. De ez nem tuti infó, azért ha megtudsz valamit írj:)
2010. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!