Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozaton államilag...

Esti tagozaton államilag támogatott okj-n vagyok és ki szeretnék iratkozni majd. Ki kell majd fizetnem a képzést?

Figyelt kérdés
Egyszerübb ha inkább nem járok be szó nélkül? Ha csak szó nélkül eltünök akkor megmarad a diákom is?

2016. nov. 14. 13:48
 1/2 anonim válasza:
Nagyon gyerekes viselkedés lenne ha szó nélkül otthagynád. A képzés szervezőjével kell beszélni,általában sokan szeretnének részt venni ingyen egy okj képzésen,akkor behívnak mást helyetted aki járni akar,mert biztos volt olyan jelentkező aki nem fért bele a létszámba. Hát elvileg ha már nem tanulsz ,nem jár a diákigazolvány sem. Nem hiszem ,hogy ki kell fizetned!
2016. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ki lehet iratkozni és így tud helyetted menni más. Nekem ezt írták mikor jelentkeztem okj-re de már betelt a látszám.
2016. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!