Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha én színésznő...

Mit tegyek, ha én színésznő szeretnék lenni, de a szüleim nem támogatnak?

Figyelt kérdés
Abszolút nem engedik, maximum úgy, hogyha előtte lediplomázom meg ilyenek, de én nem akarok ennyit várni, inkább legyek először színésznő, majd utána valami más.. Nekem ez az életcélom, de nem értik meg... :(

2016. nov. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak színészetből kapcsolatok nélkül nem tudsz megélni. Még akkor sem, ha elvégzed a színiakadémiát. Két ismerősöm is van, aki egy kis társulatnál színészkedett, viszonylag sikerük is volt, de a társulat feloszlott, mert nem tudták finanszírozni az előadásokkal járó költségeket. Az egyikük járt mellette egyetemre, és dolgozott is, így nem volt megélhetési gondja. A másikat a szülei tartották el. Ma már egyik sem színészkedik.
2016. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A korodat is jó lenne egyébként tudni, mert nem mindegy hogy 13 évesről beszélünk vagy 18. Egy gyerek még ötvenszer meggondolja magát, én is annyi minden akartam már lenni. Lehet hogy a szüleid is úgy vannak vele, hogy ez csak egy múló szeszély nálad.

Viszont ha már régóta ez az álmod, és elég érett is vagy ahhoz hogy eldöntsd mi a jó neked, akkor tedd azt amit szeretnél. Persze hallgasd meg a szüleid véleményét, beszéld meg velük, mert az sem jó ha sz.rsz a fejükre és mész a saját fejed után, de hosszú távon ez a te életed, a te döntéseiddel. Úgyis csak a saját hibájából tanul az ember.

2016. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, hogy még nagyon fiatal vagyok (13 éves), de már nagyon-nagyon régóta szeretnék színésznő lenni és ez nem csak múló szeszély, mivel másban nem is tudnám elképzelni magam más szakmában. Azt is tudom, hogy még fiatal vagyok, meg még most nem kell eldöntenem, meg hogy először tanuljak valami "normális" szakmát meg végezem el az egyetemet, diplomázzam le és majd utána, de nekem ez a vágyam és igen, azt is tudom, hogyha ilyen egyszerűen menne, akkor az ország jóformán csak színészekből állna, de hát... :/ A szüleim még azt sem engedik meg, hogy nyílt napra elmehessek abba a gimibe, ahol van dráma tagozat.
2016. nov. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!