Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy gyilkossági nyomozó el...

Egy gyilkossági nyomozó el tud itthon helyezkedni?

Figyelt kérdés
Mármint mekkora igény van rájuk itthon?

#nyomozó #elhelyezését
2016. nov. 19. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

áhh nálunk ez komolytalan dolog meg nincs is ennyire speckón szakosodva egyik se. egy idő után talán rá osztják a komolyabb ügyeket na de olyanból meg Maon évente van egy (se). a 99,99% emberölés olyan h Józsi leszúrta a kocsmában Ferit, és a körzeti megbízottnak beismerte.

szóval ne a Monk és a CSI-sorozatokból indulj ki, bele se gondolok, ha olyan ügyek lennének, azzal mit kezdenének nálunk ... feltehetően semmit.

2016. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bűnügyi és gazdasági nyomozó létezik.... gyilkossági azaz bűnügyi. És persze hogy el tud helyezkedni. Olyanokkal foglalkozik hogy mint pl: embercsempészet, emberölés, maffia stb.... Egyáltalán nem az van h józsi bácsit leszúrták a kocsmába ahogy az első válaszoló írta. persze ilyenek is vannak de nem ez a gyakoribb... egy nyomozónak jóval komolyabb hatásköre van
2016. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második kommentelő, köszi! Első kommentelőnek csak annyit, hogy éppen ezért kérdeztem meg, mert tisztában vagyok vele, hogy nem olyan a valóságban, mint a filmekben.
2016. nov. 19. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:

sebaj, majd bele rázódsz a magyar valóságba. de csak megismételni tudom: nálunk nincsenek fú de rejtélyes esetek, nálunk döntő többségben azonnal tudható az elkövető, nálunk nem igazán szükséges az összetett gondolkodás képessége ehhez, sőt, igazából ötletem sincs, honnan vehetnél valós ismereteket külsősként.


Amíg nem vagy benn a mókuskerékben, addig úgyse tudod meg, de szóval ne legyenek illúzióid, én ezt emelném ki legjobban.

de honnan jött az ötlet amúgy vagy egyáltalán miért jutott eszedbe? mi az ami annyira vonz ebben?

2016. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, de nincsenek illúzióim... :) és ez csak egy ötlet, nem feltétlenül bűnügyi nyomozó akarok lenni.
2016. nov. 20. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

nézd meg a videót... Szerintem ezzel sok mindenre választ lehet kapni...

[link]

2016. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sokat segített :)
2016. nov. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!