Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly jelentkeztem felsőoktat...

Tavaly jelentkeztem felsőoktatásra, többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval mivel nem volt elég pontom, így feleslegesnek gondoltam, hogy feltöltöm az érettségi jegyeimet, de idén újra megpróbálkozok, a kérdésem az lenne hogy, hogyan kellene csinálnom, hogy az a mostani érettségimet is feltöltsem illetve azt még azt amit javítok, egyszerre feltudom tölteni az egészet, vagy ennek mi a pontos folyamata, illetve, hogy ha tavaly hitelesítettem a fiókomat, akkor idén már nem kell, ugye? Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. nov. 19. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha idén érettségizel valamiből újra, akkor az csak akkor fog számítani, ha az felvételi-érettségi tárgyból érettségizel újra. Tehát csak a két felvételi tárgyból érdemes újra érettségizni, az érettségi bizidbe már nem számít bele. Így csak a duplázós módszerre mehetsz rá, illetve arra érdemes.
2016. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hitelesítened megint kellesz magadat,de ezek szerint már van ügyfélkapud,így az 1perc lesz :) Az érettségi bizit meg feltöltöd,az ismétlő érettségit tett tantárgyadról meg külön feltöltöd majd a tanúsítványt ha a kezedben van.Erre szokott adni a felvi.hu időt,kb júli 12ig lehetett dokumentumot feltölteni idén.
2016. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!