Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez most hogy van? 2 osztálytár...

Ez most hogy van? 2 osztálytársam is abban a helyzetben van, hogy nem vették fel őket abba a középiskolába, amelyikbe menni szerettek volna, és mind a kettőjüknek bement/bemegy valamelyik szülője megbeszélni az igazgatóval, hogy vegyék fel.

Figyelt kérdés

Egyikőjüknek már sikerült is. Nem értem, ez hogy van? Nem fizzették le az igazgatót az tudom.:) Én is meg szeretném kérni apukámat, hogy beszéljen az elsőnek megjelölt iskola igazgatójával, mert nem vettek fel. 3 szakot is megjelöltem. Légyszi írjátok le hogy van ez!

14L


2010. ápr. 29. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nagyon nagy túljelentkezés is volt az első suliban, amit bejelöltem.
2010. ápr. 29. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha fölveszik őket, akkor az valószínűleg protekcióval fog történni. magyarán lehet, hogy valamilyen rokonuk az igazgatónak vagy valamelyik tanárnak, aki ott tanít. de az is lehet, hogy valamelyik testvérük is abba a suliba jár, és így a szülők kérhetik, hogy a másik gyereket is vegyék föl oda :)
2010. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(1. vagyok) ja egyébként melyik suliról van szó? tudom, hogy nem tartozik ide, csak kíváncsi vagyok :D
2010. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt hívják protekciónak. Bár ehhez szerintem ismerős kell, mégpedig a jegyző vagy az igazgató személyében.
2010. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem ismerősük egyikőjüknek sem.

Ezt tudom.(:

Nem szeretnék iskolát mondani..:)

2010. ápr. 29. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Fellebbezés??Nem segíthet szerinted???mertha igen,akkor próbáld meg:D sok szerencsét=)
2010. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerintem ha helyhiány miatt lebbezek fel, úgyis elutasítják nem?

egyébként holnap megy be apukám, ha fogadja az igazgató.

amúgy meg az iskola által rendezett tanulmányi versenyen is 1. lettem + 3 szakot is bejelöltem első helyen.

2010. máj. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!