Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 17 évesen kirúghatnak az...

17 évesen kirúghatnak az iskolából, ha megverem az osztálytársam? Tűrhetetlen amit művel.

Figyelt kérdés
Ez maradt az egyetlen ésszerű megoldás. Ez a gyerek azzal szórakozik, hogy odamegy a másikhoz, pofon vágja, vagy nyakon csapkodja, majd elkezd röhögni. Persze csak akiről azt hiszi, nem ütne neki vissza. Úgy döntöttem, hogy ha mégegyszer megcsinálja ezt velem, akkor belevágom a fejét az ablakba, vagy radiátorba. Csak mérlegelni szeretnék előtte, hogy megéri-e. Ha csak igazgatóit kapnék, az nem érdekelne, annyit megér, hogy ez a kis r*hadék megtanulja a leckét.
2011. nov. 3. 21:05
 1/10 Antimod ***** válasza:
100%
Szerintem egy csattanós pofon elég. Ne vérezzen.
2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darkey ***** válasza:
100%

Ha az ablakot kivered a fejével:D eléggé szétfogod vagdosni a fejét, ha a radiátort választod, akkor meg betöröd a fejét. Kicsaphatnak sztem emiatt, ha az igazgató köcsög és nem megértő.

Szerintem csak simán ököllel csapj bele egyet kettőt meg pofozd fel:D (csapj a fülére egyet, ha jól eltalálod elkezd neki sípolni és beszédül) sok sikert:)

2011. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem verekedtem. De 3 éve már, hogy azzal szórakozik ez a gyerek, hogy van 6-7 ember, akiknek "csicskapofonokat" és "sallereket" adogat, viccből, majd elkezd idiótán röhögni. És ez neki természetes.
2011. nov. 3. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sérülést ne okozz neki, de ököllel nyugodtan állonverheted párszor. Az ilyenek hangok elmenni árulkodni.
2011. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne verd meg abból csak neked lesz bajod.

Biztosan másokat is zavar nyugodtan szóljatok az osztályfőnöknek ha folyamatosan terrorizál titeket akkor egy normális iskolából simán kicsapják.

2011. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóltunk. Semmi.
2011. nov. 4. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én megütném.de azért majd meséld el mi lett:)
2011. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Antimod ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, ha a tanári erő valamit tenni merne, legközelebb a gyerek szülei szórakoznának ugyanígy velük... igazam van?
2011. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. A szülei jóval normálisabbak, és régen ez a gyerek sem volt ilyen, csak gondolta belép a "menők" közé. Volt egy eset, hogy megdobott valakit hógolyóval, és amikor a srác meg odament hozzá kérdezősködni, hogy "ő volt az?", akkor a gyerek fülét-farkát behúzta, és tagadta. Szabályosan leizzadt. Csak a szája nagy, és csak a nála kisebbeket meri bántani.
2011. nov. 6. 02:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz ,hogy normális,színvonalas suliba az ilyet leállítják.Engem is megvertek párszor mert beszóltak és visszaszóltam.Voltam olyan suliba ahol a tanárok nem foglalkoztak az ilyesmivel de az olyan iskola is volt.Normális helyen kezdenek az ilyesmivel.
2011. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!