Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tanuljak ahol lehet...

Hol tanuljak ahol lehet ismerkedni? Egyetem kizárva.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és a barátaim vagy mik nem igazán érnek rá vagy éppen én .. nem tudunk már úgy szervezkedni,mint régen..,így mondhatni egyedül vagyok,csak a munkatársaim vannak velük töltődik ki a mindennapjaim..


Igazából azért akarok tanulni,hogy tartós barátságokat köthessek ,leginkább olyanokkal,akiknek nem probléma mondjuk a symbolban kifizetni egy koktélt vagy a sarbucks láttán visszafordul,mert,hogy milyen drága..vagy a rióban bulizni.. vagy mondjuk egy 20 000Ft-os farmerra ne úgy tekintsen,mintha milliárdos dolgokról lenne szó, esetleg ha nem is ilyesmik..de mondjuk plázázás, mozi vagy esetleg bowling,ilyesmikre gondolnék. Konditeremben egyébként lehet ismerkedni? Ne legyenek bezárkózottak vagy otthon ülősek,ebből szeretnék én is kitörni,mert már elegem van és nem jó az életem.


2016. nov. 20. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, ne haragudj.:


"Igazából azért akarok tanulni,hogy tartós barátságokat köthessek ,leginkább olyanokkal,akiknek nem probléma mondjuk a symbolban kifizetni egy koktélt vagy a sarbucks láttán visszafordul,mert,hogy milyen drága..vagy a rióban bulizni.. vagy mondjuk egy 20 000Ft-os farmerra ne úgy tekintsen,mintha milliárdos dolgokról lenne szó, esetleg ha nem is ilyesmik.."


Vannak ingyenes táncházak, fizetned sem kell, max. a vendéglátóhelyen egy sört elfogyasztasz.


Ilyen pl. a Fonó Klub.


Te itt ugye szórakozol velünk!?

"rióban bulizni"

2016. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eleve, hol van ez a "symbol" vagy "a rió"? (Feltételezem, Budapesten... De legalább ideírhattad volna.)


Tehát te konkrétan gazdag pajtikat akarsz magad mellé, akikkel elszórhatod a pénzt?

2016. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!