Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen megy a tanulás,...

Nagyon nehezen megy a tanulás, hogyan tanuljak hatékonyan?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok emelt töris tagozaton, az utóbbi időben mindig egyre többet és többet kell tanulnunk, holnapra például 120 oldal fel van adva a töri füzetből...


Az zavar, hogy amíg ezt az osztályból mindenki néhány óra alatt megtanulja, addig ez nekem 2 egész napomba telik, úgy, hogy semmi másra nem marad időm, kikapcsolódásra meg főleg nem... és még így se tudom olyan jól, mint a többiek.


Ötletem sincs, hogy miért megy ilyen nehezen az egész, nincs semmi az asztalon ami eltereli a figyelmem, alaposan átolvasok mindent, és mégis mire a végére érek, az elejét már nem tudom. Kezdem feladni...


Környezetemben mindenki szerint nagyon jó eszem van, 5-ös tanuló is vagyok, de már nagyon a határokat feszegetem... ráadásul van egy olyan sajátosságom, hogy vagy 5-ösre tudom az anyagot, vagy 1-esre...



2016. nov. 20. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!