Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérem valaki segítsen! Megbánn...

Kérem valaki segítsen! Megbánnám ha új suliba iratkoznék, csak azért mert konfliktusaim vannak a mostaniban?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam úgy hogy egy vadidegentől kérjek tanácsot, mivel elég magabiztos ember vagyok. De most nem tudom mit tegyek.

Pár hete összevesztem az összes barátnőmmel, és sajnos ők olyanok, hogy ha már összevesztünk tönkre akarják tenni a mindennapjaimat. Konkrétan elvették tőlem a fiút aki elég régóta a mindent jelentette számomra stb. És jelenleg magányosnak és elveszettnek érzem magam. Hagytam időt, hátha megoldódik, de csak rosszabb.. Sok véleményt hallottam már különböző emberektől. Van aki szerint ott se lenne jobb, ne meneküljek. Van aki szerint pedig tiszta lappal indulhatnék. Van olyan aki hasonló helyzetben volt és átiratkozott? Jobb lett?



2016. nov. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki, mi lesz a vége, mert velem is sokszor volt az, hogy néha jobb, néha rosszabb időszakok jöttek (akár egész évek is), ez valahol természetes. Az biztos, hogy ha szereted a sulit, nem érdemes otthagyni, viszont, ha továbbra is mérges a helyzet, senki se kényszeríthet, hogy ott maradj. Az biztos, hogy ez egy lezáratlan probléma marad, ha elmész, és az új helyen is biztosan emészteni fogod magadat egy darabig. Van valakid otthon vagy a suliban, akivel beszélgetni tudsz?
2016. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több emberrel is próbáltam már erről beszélni de nem lettem döntésképesebb mivel nem voltak még ilyen helyzetben, így nem tudtak többet tenni, minthogy meghallgattak. :(
2016. nov. 25. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. :) Figyelj, itt szerintem nincs jó döntés és rossz döntés, azt tudom mondani, hogy még az év végét próbáld kivárni, de legalább egy hónapot, hogy megnézd, csillapodnak-e a kedélyek, de ebben te vagy az, akinek döntenie kell. Addig is kitartást. :)
2016. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Még megpróbálok várni picit. Köszönöm szépen!
2016. nov. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!