Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte nem foglalkoztam komolyabban a kémiával, és mi mindig csak a "butított" anyagot kaptuk meg. Most faktra járok,ahol nagyon hosszadalmasak a dolgozatok,és napok alatt kell megtanulnunk-ráadásul emelten-,amit máskor 1 évig rágtak a szánkba. Én mindig megtanulom a könyv,füzet anyagát is,értem a számolásokat,szóval úgy érzem teljesen felkészülük egy-egy dolgozatra.Amikor szembesülök a feladatokkal,akkor tele van egy csomó olyan dologgal,amiket még nem is vettük,ugyanez igaz a számolásokra,azok is teljesen más jellegűek,és emiatt nekem nagyon nehezek ezek a dolgozatok,eléggé elkeserít,mert a múltkor is mindent megtanultam,és mégis hármas lett.Hogyan tudnék ezen javítani,jobbnak lenni?

Vegyész szeretnék lenni, de az utóbbi két faktos jegyem kissé levitte az önbizalmam.



2016. nov. 22. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy elvegye a kedved!!! Vegyél egy külön feladatgyűjteményt, amiben elmagyarázzák a megoldásokat részletesen, nagyon sok ilyen van. És sosem korai elkezdeni az érettségifeladatok nézegetését, azokból iszonyü sokat lehet tanulni!!!
2016. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dettó fizikánál. Itt muszáj hogy szeresd, hogy szabadidődben is olvasgasd.
2016. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!